Wybierz kraj dostawy:

Vacuflo TC588QX + Zestaw Gold 7m/9m/12m + Drugi Zestaw AIR 9m !!!

 • Numer katalogowy: 1066
 • Producent: VACUFLO
 • Dostępność: Jest Jest
 • Stara cena: 6 999,00 zł
  Cena: 6 299,00 zł
 • szt.

Zastosowanie:
Do domów z instalacją:
- o długości nie przekraczającej 65 metrów
- z maksymalną liczbą gniazdek 14

Maksymalna Moc i Wydajność przez 100% czasu użytkowania! Jednostki centralne VACUFLO TC - True Cyclonic® to flagowy produkt amerykańskiej firmy H-P Products. W odkurzaczach tych zastosowano opatentowaną metodę cyklonicznej filtracji zanieczyszczeń CFT™, polegającą na odseparowaniu zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza bez użycia dodatkowych filtrów i worków na zanieczyszczenia.
W odkurzaczach tych zastosowano turbinę produkowaną przez amerykański koncern AMETEC Inc., posiadającą niezależny obieg chłodzenia uzwojeń silnika (typu BY-PASS). Niespotykana staranność wykonania, jakość zastosowanych podzespołów a także unikalny, opatentowany sposób filtracji CFT™ pozwalają na udzielenie wydłużonej gwarancji na jednostki True Cyclonic® do 10 lat.

Obsługa odkurzacza centralnego ogranicza się jedynie do opróżnienia pojemnika na śmieci gdy ten się zapełni.

W jednostkach True Cyclonic® nie występuje zjawisko zmniejszania się siły ssącej wraz z zapełnianiem się zbiornika na zanieczyszczenia gdyż nie posiadają one żadnych, mogących się zapychać filtrów lub worków. Gwarantuje to też stałość parametrów takich jak wydajność i moc ssąca, które po kilku latach użytkowania będą takie same jak w dniu instalacji.

Zestaw zawiera Jednostkę TC 588QX ponad to wysokiej jakości zestaw sprzątający GOLD + zestaw Air. To idealne połączenie sprawi, że nie będziesz miał problemu z posprzątaniem nawet najgorszego bałaganu. Zestaw GOLD posiada wszystkie potrzebne Ci końcówki ssące do zachowania czystości w każdym zakamarku twojego domu.

W zestawie sprzątającym GOLD znajdują się :

 • Wąż ssący GOLD do wyboru 7m/9m lub 12m z włącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania, posiada obrotową rękojeść oraz system Spiral WAVE co zapobiega nadmiernemu skręcaniu.
 • wieszak Deluxe na wąż ssącym
 • metalowa rura teleskopowa SOFT z zatrzaskowym systemem
 • szczotka dwufunkcyjna z gumową rolką
 • szczotka do kurzu
 • szczotka z włosiem do tapicerki
 • szczotka szczelinowa
 • szczotka do podłóg twardych 30cm
 • szczotka PRO mop z włóknami
 • szczotka TURBO pneumatyczna

W uwagach na końcu zamówienia proszę napisać jaka długość węża.

 

DRUGI ZESTAW AIR SPRZĄTAJĄCY GRATIS !!!!  

 • Wąż ssący 9m AIR włącznikiem on/of
 • wieszak na wąż ssący
 • rura teleskopowa
 • szczotka mała okrągła
 • szczotka mała do tapicerki
 • ssawka szczelinowa

Inteligentne sprzątanie. Ponieważ cenimy Twój czas

W True Cyclonic wykorzystaliśmy metodę pełnej, cyklonicznej filtracji powietrza, dzięki czemu obsługa ogranicza się do opróżnienia zbiornika. Zapomnij o workach czy dodatkowych filtrach - z odkurzaczem centralnym sprzątanie może być szybsze i wygodniejsze. Moc silnika po kilku latach użytkowania pozostaje tak samo silna, jak w dniu instalacji. Stała siła ssąca urządzenia to zasługa bezworkowej konstrukcji - odkurzacz nie zapycha się. Niezawodność działania i wysoka moc silnika to najlepsza charakterystyka True Cyclonic.

Jednostka bezfiltrowa

Technologia CFT™

Nie musisz nic robić, by Twój odkurzacz pozostawał sprawny! Wciągane zanieczyszczenia są kierowane ruchem cyklonicznym ku dołowi i umieszczane w kuble, a membrana błyskawicznie oczyszcza powietrze, które przechodzi przez wylot do domu lub na zewnątrz.

Silnik Ametek By-Pass

Jeszcze większa wydajność

Silniki produkowane są przez firmę AMETEK, która słynie z produkcji silników do samolotów! Możesz więc mieć pewność ich bezawaryjności i jakości wykonania. Silniki typu By-Pass chłodzone są czystym powietrzem, a łopatki turbiny posiadają samoczyszczący kąt natarcia, dzięki temu są przystosowane do technologii True Cyclonic™

Oszczędza czas i pieniądze

Zapewniając przy tym wydajne sprzątanie

Dzięki wydajnemu silnikowi firmy Ametek, jednostka generuje dużą moc ssącą przy niskim poborze prądu, a dostosowanie jednostki do sprzątanej powierzchni pozwala zaoszczędzić nie tylko do 30 minut przy jednym sprzątaniu, ale również do nawet 500 zł rocznie!

Teraz możesz cieszyć się cichszym i spokojniejszym życiem

Sprzątanie przestrzeni mieszkalnych jest na tyle ciche, że  nie zwracasz na nie uwagi. Jednostka umieszczona z dala od sypialni jest praktycznie nie słyszalna. Jednostki serii True Cyclonic generują dźwięk o natężeniu 59 db!

 

Kubeł antybakteryjny - Bakterie pod kontrolą

Modele VACUFLO wyposażone są w antybakteryjny kubeł, który eliminuje wszelkie bakterie i roztocza z wciąganych przez odkurzacz zanieczyszczeń. Przezroczysta konstrukcja pojemnika pozwala na wygodne obserwację poziomu zabrudzeń oraz działania technologii CFT: tworzenia się cyklonicznego wiru, który filtruje zanieczyszczenia. Pojemność kubła jest na tyle duża, że wystarczy opróżniać go jedynie raz w roku. Prostota i wygoda - tak, jak obiecaliśmy!

Prosty montaż odkurzacza centralnego

Montaż jednostki odbywa się w trzech prostych krokach dzięki dokładnej instrukcji dołączanej do urządzenia. Za pomocą odpowiednich narzędzi zamontuj uchwyt, na którym zawiesisz jednostkę. Następnie podłącz do odkurzacza rury instalacyjne.

Dane techniczne rodziny modeli True Cyclonic®
Model           288X 488QX 588QX 780X MaxAir
Rodzaj Filtracji

Cykloniczna CFT™

Cykloniczna CFT™ Cykloniczna CFT™ Cykloniczna CFT™ Cykloniczna CFT™
Filtry brak brak brak brak brak
Podciśnienie [kPa] 28,46 31,75 35,75 28,25 55,10
Wydajność [l/s] [m3/h] 57(205) 65(234) 70(222) 120(432) 65(234)
Moc ssąca [AirWat] 550 660 760 1100 1250
Poj. zbiornika[l] 25 25 25 25 25
Waga [kg] 14 15 18 22 23
Liczba stopni turbiny 2 2 3 2x2 4(2+2)
Maks. dł. instalacji [m] 25 45 65 100 120
Powierzchnia domu [m²] 200 350 450 650 1000
Maks. ilość gniazd ssących 5 9 14 20 25
Gwarancja w latach 10 10 10 10 10